Nejčastější otázky a odpovědi

 Na úvodní stranu 

Pro koho je Roznakupování určeno?

Program Roznakupování je efektivním nástrojem pro všechny, kdo rozdávají věrnostní Cashback World karty:

 • pro marketéry, kteří si budují vlastní nákupní síť
 • pro obchodníky, kteří rozdávají věrnostní karty svým zákazníkům
 • pro jednotlivce, kteří věrnostní kartu doporučují dále

Roznakupování řeší základní potřebu předat nezkresleným a srozumitelným způsobem všechny potřebné informace, které by měl držitel věrnostní karty znát, aby mohl využít celý potenciál věrnostního programu.

Namísto složitého vysvětlování nebo předávání předtištěných instrukcí tak nyní stačí zákazníka při předávání věrnostní karty upozornit, aby sledoval svoji e-mailovou schránku, kde najde vše potřebné.

 
Co je obsahem série Roznakupování?

Pokud chcete znát obsah zasílaných zpráv, najdete jej v tomto videu:

 

Musím vložit nového zákazníka do programu Roznakupování hned nebo to mohu udělat později?

Nového zákazníka můžete vložit do série kdykoliv, ALE

 • nejvyšší účinnosti dosáhnete, když jeho údaje vložíte do systému do 24 hodin od předání věrnostní karty. Praxe potvrzuje, že každý den zdržení výrazně snižuje šanci, že Váš zákazník vezme program vážně a bude kartu používat.
 • nejlepšího výsledku dosáhnete, když zákazníka při registraci do věrnostního programu upozorníte, že ještě dnes dostane všechny potřebné informace na zadanou e-mailovou adresu. Tu jej nechte znovu zkontrolovat a potvrdit, že ji opravdu používá a že ji zapsal správně.
 • pokud jste zákazníkovi dali kartu před více jak 5 dny, velmi doporučujeme kontaktovat jej znovu, omluvit se za zdržení a upozornit jej na to, že právě odesíláte informace o jeho věrnostní kartě na jeho e-mail. Poté jej ihned vložte do Roznakupování.
 • Pokud jste dali zákazníkovi kartu déle než před třemi týdny, postupujte dle pokynů v následujícím bodu.

 

Mám již ve své nákupní síti lidi z dřívějška a chtěl bych je roznakupovat, jak mám postupovat?

Je třeba si uvědomit, že pokud svoji databázi kontaktů pravidelně neudržujete, bude obsahovat velké procento již neexistujících adres a opuštěných nebo plných schránek. V praxi se setkáváme i s více než 30% chybných adres z celkového počtu vložených. Pokud do Roznakupování vložíte příliš mnoho takto „závadných“ e-mailových adres, nezbyde nám než Váš účet dočasně pozastavit, protože tyto adresy zásadním způsobem poškozují doručitelnost všech zpráv odesílaných z našeho serveru. Pokud udržíte poměr nedoručitelných adres pod 5%, nemáte se čeho bát. Nad 5% již zvažujeme dočasné pozastavení účtu odesílatele.

Jak tedy postupovat správně?

 • Oslovte nejprve své zákazníky ze staré databáze osobně (e-mailem, newsletterem, telefonicky, poštou, …) s tím, že od doby, kdy od Vás dostali věrnostní kartu, prošel cashback program řadou změn a je nyní mnohem větší, zábavnější, vrací více peněz a poskytuje více možností.
 • Řekněte jim, že jste pro ně připravili program, který jim všechny nové možnosti předvede a názorně ukáže.
 • Zeptejte se je na svolení, zda jim můžete tyto informace poslat a požádejte je, aby vám potvrdili nebo sdělili svoji aktuální e-mailovou adresu, kterou opravdu používají.
 • Do Roznakupování vložte pouze ty, kteří vám odpoví a projeví zájem.
 • Ostatní zkuste oslovit znovu, třeba i jiným způsobem. Nefunkční adresy ze svého seznamu definitivně vyřaďte nebo se pokuste získat aktuální.

Tímto postupem získáte značné výhody:

 • Nebude vám hrozit pozastavení vašeho účtu Roznakupování.
 • Předejdete stížnostem na nevyžádanou poštu na naprosté minimum.
 • Vysoce zvýšíte čtenost zpráv z Roznakupování. Vaši zákazníci budou připraveni, budou zprávy vyhlížet a budou je hltat, aby se dozvěděli něco nového. A budou chtít kartu vyzkoušet.
 • Ušetříte za nákup kreditů, které poté nevyužijete. Naopak, každý kredit padne na úrodnou půdu a zhodnotí vaši investici několikanásobně.

Tento postup je vyzkoušen v praxi a funguje naprosto bezchybně.

 • Při prostém vložení kontaktů ze staré databáze bez předchozího upozornění je průměrně 22% adres chybných, 19% oslovených reaguje negativně, 49% zprávy vůbec nečte a 2% reagují pozitivně. Zbytek zaslané zprávy čte, ale nijak nereaguje.
 • Při vložení kontaktů, kteří předem vyjádřili zájem o nové informace, čte zaslané zprávy průměrně 87% oslovených a jen 0.9% jich reaguje negativně.

 

Kolik kreditů si mám koupit? Jak se kredity odečítají?

Jeden kredit = 8mi týdenní série pro jednoho člověka (jednu e-mailovou adresu). Padesát kreditů tedy odpovídá vložení padesáti zákazníků.

Ještě před samotným spuštěním série zákazníka přivítáme a pozveme ho k vyzvednutí dárku, tedy samotné série. Pokud zákazník na žádnou zprávu nereaguje a dárek si nevyzvedne, je systémem označen jako neaktivní a kredit je připsán zpět tomu, kdo jej do série vložil.
 

Něčemu nerozumím. Kam se mám obrátit se svým dotazem?

Své dotazy nebo připomínky nám můžete poslat na e-mailovou adresu info@slevovakarta.info.
 
 

Váš projekt se mi líbí a chci jej podpořit. Jak to mohu udělat?

Nejlepší podporou je náš program Roznakupování používat. Kupte si kredity, rozdávejte Vaše věrnostní karty a roznakupovávejte své zákazníky. Pokud byste nás chtěli podpořit i přímo, cokoliv nám pošlete, využijeme na rozšíření programu (chtěli bychom udělat ke všemu videa, rozhovory s lidmi, audioprůvodce, atd.) Plánů je tedy mnoho, proto jakákoliv podpora pomůže a zároveň udělá velikou radost. Děkuji. Milan Řeřicha

PayPal: paypal.me/MilanRericha
BTC (bitcoin): 1FiSoHhptQXQQdM5E94pTkoQ1Bg5sNQmei
LTC (litecoin): LY6dUjRcJ1a7FWw6VLbcXbREXjn6PMMQb7
ETC (Ethereum): 0xa9f019785033be00D7E3C26AAedA09b7d58a2bC4
CZK nebo EUR: Fio banka, účet č. 2700087433/2010, IBAN CZ9720100000002700087433, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, Milan Řeřicha, Na Houpačkách 1092, 39701 Písek, Czech republic